Bursa Nirvana Otomotiv olarak, özel sektörde sağladığımız imkânlarla öncülüğü bünyemizde barındırıyoruz. Sürekli gelişimi, değişimi ve yeniliği benimseyerek müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyoruz. Kurumsal yapımızın denetimlerini sağlıyor ve daha iyi bir hizmet anlayışı için çaba sarf ediyoruz.

Firmamızda bulundurduğumuz markalarla kaliteli bir hizmetin kapılarını açıyoruz. Kaliteyi ismimizle özdeşleştirerek siz değerli müşterilerimize hitap eden koşulları sağlıyoruz. Cazip koşullarla sunduğumuz hizmetler o kadar kapsamlı ki her bütçeye uygun paketleri firmamızdan temin etmeniz mümkün.

Yaptığımız işte önem verdiğimiz en önemli hususlardan birisi de siz değerli müşterilerimize karşı sunduğumuz şeffaflık ve güler yüz. Aynı zamanda çalışanlarımızın yüksek nitelikteki bilgi ve deneyimlerini müşterilerimizin ayaklarına seriyoruz. Alanında uzman bir ekiple çalışmak, bu sektörde ki en büyük avantajlarımız arasında yer alıyor. Her koşulda karşılıklı güven etmenini sağlıyor ve işimizde ki başarımızı da buna bağlıyoruz.

Otomotiv sektöründe bakım, onarım ve tamir işlerinizi yürüterek, sorunlarınızı en kısa süre zarfında çözüme ulaştırmak için son teknoloji ile çalışıyoruz. Alanımızda gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmeyi amaç ediniyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf ediyor hem de hizmet niteliğimizi yükselterek müşterilerimiz için en iyi imkânları sağlıyoruz.

Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız ile her koşulda hizmet sunuyor ve zorlukları kendimize engel olarak görmüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazandıkça sektörde rakip tanımıyoruz. Müşterilerimiz kadar çalışanlarımızı da düşünüp haklarını korumayı kesinlikle ihmal etmiyoruz.

Sizler de otomotiv sektörünün en iyisi ile çalışmak istiyorsanız, bekliyoruz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz

Çalıştığımız Markalar

Nirvana Otomotiv

Bursa Nirvana Otomotiv olarak, özel sektörde sağladığımız imkânlarla öncülüğü bünyemizde barındırıyoruz. Sürekli gelişimi, değişimi ve yeniliği benimseyerek müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyoruz. Kurumsal yapımızın denetimlerini sağlıyor ve daha iyi bir hizmet anlayışı için çaba sarf ediyoruz. Firmamızda bulundurduğumuz markalarla kaliteli bir hizmetin kapılarını açıyoruz. Kaliteyi ismimizle özdeşleştirerek siz değerli müşterilerimize hitap eden koşulları sağlıyoruz. Cazip koşullarla sunduğumuz hizmetler o kadar kapsamlı ki her bütçeye uygun paketleri firmamızdan temin etmeniz mümkün.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Telefon : 0850 430 03 10

Gsm-1 : 0530 591 43 10

Gsm-2 : 0534 375 13 28

Mail : otonirvana@gmail.com

Adres : Üçevler Mah. Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 18.Cadde 65.Blok No:13/14/15/16/17/18 Nilüfer/BURSA