Araç temizliği, araç kullanıcıları açısından önemli bir yerdedir. Çünkü günün belli bir kısmında araç ile vakit geçirmekteyiz. Vakit geçirdiğimiz ortamın temizliğine de önem vermemiz gerekmektedir. Araç kullanıcıları için dış temizlik ön planda olsa da, aslında aracın iç temizliği daha büyük önem arz etmektedir. Detaylı temizlik aracın içindeki paspasların temizliği, aracın içinin süpürülmesi, döşeme ve koltuk temizliği, kapı içleri, direksiyon, araç ön konsol temizliği ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi işlemleri kapsar.

Bu işlemleri aracınıza uyguladığınızda aracın içi ilk gün ki kadar temiz bir görünüme kavuşur. Kapı içleri, direksiyon ve araç ön konsolu da yine temizlik malzemeleriyle silinir. Havalandırma kanallarıda fırça yardımıyla güzelce temizlenir. Ve aracınızın içi ilk gün ki kadar temiz hale gelir.

     

Çalıştığımız Markalar

Nirvana Otomotiv

Bursa Nirvana Otomotiv olarak, özel sektörde sağladığımız imkânlarla öncülüğü bünyemizde barındırıyoruz. Sürekli gelişimi, değişimi ve yeniliği benimseyerek müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyoruz. Kurumsal yapımızın denetimlerini sağlıyor ve daha iyi bir hizmet anlayışı için çaba sarf ediyoruz. Firmamızda bulundurduğumuz markalarla kaliteli bir hizmetin kapılarını açıyoruz. Kaliteyi ismimizle özdeşleştirerek siz değerli müşterilerimize hitap eden koşulları sağlıyoruz. Cazip koşullarla sunduğumuz hizmetler o kadar kapsamlı ki her bütçeye uygun paketleri firmamızdan temin etmeniz mümkün.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Telefon : 0850 430 03 10

Gsm-1 : 0530 591 43 10

Gsm-2 : 0534 375 13 28

Mail : otonirvana@gmail.com

Adres : Üçevler Mah. Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 18.Cadde 65.Blok No:13/14/15/16/17/18 Nilüfer/BURSA